Plan Gier 93. Mistrzostw Polski w Tenisie

Lipiec 2020

Eliminacje do turnieju głównego kobiet i mężczyzn

13. Lipiec 2020

Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 9:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Czarnik Paulina vs Niewiadomska Patrycja
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Ziomber Maciej vs Szmyrgała Mikołaj
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Bedra Michał vs Szic Sandro
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Andrzejczuk Adrian vs Terczyński Mateusz
     
5. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Rutkowska Wiktoria vs Wysoczańska Katarzyna
     
Kort 1
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Przybylska Julia vs Sosnowska Adrianna
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Walków Szymon vs Bojarski Alan
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Śliwiński Dominik vs Dworak Kacper
     
4. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Bajorek Maja vs Dziewięcka Zuzanna
     
Kort 2
1. Początek 9:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Zaremba Martyna vs Szulc Wiwien
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Matuszewski Piotr vs Kuś Andrzej
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Piątek Mateusz vs Mruk Filip
     
4. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kołowrotkiewicz Jowana vs Świerczyńska Magdalena
     
Kort 3
1. Początek 9:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Buczyńska Aleksandra vs Wawrowska Magda
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Andrzejczak Bartłomiej vs Rudnicki Grzegorz
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Wojnar Bartosz vs Obuchowicz Piotr
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Pieczkowski Olaf vs Kowal Kamil
     
5. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Slobodian Ivanna vs Majczyna Barbara
     
Kort 4
1. Początek 9:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Bergler Olivia vs Pyrek Zofia
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Konopko Witold vs Kopcik Jan
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Pawelski Martyn vs Filar Karol
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Kasperski Wojciech vs Pilaczyński Bartosz
     
5. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Szczepańska Zuzanna vs Jastrzębska Paulina
     
Kort 5
1. Początek 9:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Jaśkiewicz Karolina vs Frankowska Zuzanna
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Szajrych Jasza vs Olech Filip
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Biliński Gabriel vs Adamek Makary
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Borkowski Mikołaj vs Bienkiewicz Juliusz
     
5. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Nebelska Urszula vs Durska Emilia
     
Kort 18
1. Początek 9:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Zalewska Natalia vs Czerny Wiktoria
     
2. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Jodłowska Justyna vs Samberger Ewa
   

1. runda turnieju singla kobiet i mężczyzn 1. runda debla kobiet 1. runda debla mężczyzn

14. Lipiec 2020

Mecze 1 rundy gry podwójnej po ogłoszeniu, nie przed 12.00
Kolejność rozgrywanych meczów w dniu 14 lipiec 2020
Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Orlikowski Aleksander vs Majchrzak Kamil
     
2. Nie przed 18:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Hurkacz Hubert vs Szajrych Jasza
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kania-Choduń Paula vs Mazurek Karolina
     
Kort 1
1. Początek 9:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Jaśkiewicz Karolina vs Slobodian Ivanna
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Nebelska Urszula vs Wysoczańska Katarzyna
     
Kort 2
1. Początek 9:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Sosnowska Adrianna vs Czerny Wiktoria
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Krygier Zuzanna vs Szczepańska Zuzanna
     
Kort 3
1. Początek 9:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Bergler Olivia vs Zaremba Martyna
     
2. Nie przed 10:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Nazaruk Dominik vs Gryńkowski Piotr
     
3. Nie przed 12:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Mikuła Michał vs Galus Piotr
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Zieliński Jan vs Kuczyński Dariusz
     
5. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Shoshyna Anastasiya vs Jeleń Aleksandra
     
Kort 4
1. Początek 9:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Komar Natalia vs Bajorek Maja
     
2. Nie przed 10:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Hędrzak Magdalena vs Sasiak Justyna
     
3. Nie przed 12:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Saska Wiktoria vs Rogozińska-Dzik Stefania
     
4. Nie przed 14:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Gajewski Kamil vs Panfil Grzegorz
     
5. Nie przed 15:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Hertel Anna vs Bartusek Karolina
     
6. Nie przed 18:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Żuk Kacper vs Kolasiński Filip
     
Kort 5
1. Początek 9:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Świerczyńska Magdalena vs Jodłowska Justyna
     
2. Nie przed 10:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Buczyńska Aleksandra vs Czarnik Paulina

 

1. runda turnieju singla kobiet i mężczyzn 1. runda debla kobiet 1. runda debla mężczyzn

15. Lipiec 2020

Zapisy LL do gry pojedynczej do godziny 9:30 / Zapisy ALT do gier podwójnych do godziny 13:30 (KOB) a do godziny 14:30 (MEZ)
Kolejność rozgrywanych meczów w dniu 15 lipiec 2020
Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Lorens Mikołaj vs Wójcik Yann
     
2. Nie przed 12:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Sosnowska Adrianna vs Chwalińska Maja
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Szczepańska Zuzanna vs Fręch Magdalena
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kawa Katarzyna vs Świerczyńska Magdalena
     
5. Nie przed 17:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Gruszczyńska Rozalia vs Wysoczańska Katarzyna
     
6. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Gałka Jan
Galus Piotr
vs Hurkacz Hubert
Terczyński Mateusz
     
Kort 4
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Bedra Michał vs Rajski Maciej
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Marek Wojciech vs Kwiatkowski Adam
     
3. Nie przed 12:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Pieczkowski Olaf vs Michalski Daniel
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Jaśkiewicz Karolina vs Kubka Martyna
     
5. Nie przed 15:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Piter Katarzyna vs Wierzbowska Aleksandra
     
6. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Kania-Choduń Paula
Shoshyna Anastasiya
vs Sosnowska Adrianna
Szczepańska Zuzanna
     
Kort 2
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Komar Marta vs Czarnik Paulina
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Falkowska Weronika vs Bajorek Maja
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Terczyński Mateusz vs Bronka Adam
     
4. Po odpoczynku, nie przed 14:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Czarnik Paulina
Podlińska Marcelina
vs Jastrzębska Paulina
Jeleń Aleksandra
     
5. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Kielan Szymon
Kolasiński Filip
vs Dembek Michał
Michalski Daniel
     
Kort 3
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Pawelski Martyn vs Dembek Michał
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Walków Szymon vs Kaśnikowski Maks
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Wojnar Bartosz vs Zdzuj Aleksander
     
4. Nie przed 14:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Czerny Wiktoria
Mazurek Karolina
vs Krygier Zuzanna
Nebelska Urszula
     
5. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Biliński Gabriel
Kasperski Wojciech
vs Lorens Mikołaj
Marek Wojciech
     
Kort 5
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Bergler Olivia vs Foryś Weronika
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Podlińska Marcelina vs Oczachowska Julia
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Duhl Laura vs Zawadzka Joanna
     
4. Nie przed 14:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Krawczyński Karol vs Andrzejczak Bartłomiej
     
5. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Walków Szymon
Żuk Kacper
vs Konopko Witold
Kuczyński Dariusz
     
6. Po odpoczynku, nie przed 16:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Bartusek Karolina
Duhl Laura
vs Falkowska Weronika
Rutkowska Wiktoria

2. runda turnieju singla kobiet i mężczyzn 2. runda debla kobiet 1. runda debla mężczyzn (kopia)

16. Lipiec 2020

Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Żuk Kacper vs Gajewski Kamil
     
2. Nie przed 12:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Shoshyna Anastasiya vs Gruszczyńska Rozalia
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kania-Choduń Paula vs Fręch Magdalena
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Hurkacz Hubert vs Kaśnikowski Maks
     
5. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Hertel Anna vs Bergler Olivia
     
6. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Majchrzak Kamil
Zieliński Jan
vs Hurkacz Hubert
Terczyński Mateusz
     
Kort 4
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Podlińska Marcelina vs Chwalińska Maja
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Marek Wojciech vs Wójcik Yann
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Terczyński Mateusz vs Majchrzak Kamil
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Krawczyński Karol vs Michalski Daniel
     
5. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Gryńkowski Piotr vs Pawelski Martyn
     
6. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Fręch Magdalena
Kubka Martyna
vs Kawa Katarzyna
Piter Katarzyna
     
Kort 3
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Falkowska Weronika vs Rogozińska-Dzik Stefania
     
2. Nie przed 12:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kawa Katarzyna vs Hędrzak Magdalena
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Piter Katarzyna vs Czarnik Paulina
     
4. Nie przed 14:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Chwalińska Maja
Rogozińska-Dzik Stefania
vs Falkowska Weronika
Rutkowska Wiktoria
     
5. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Walków Szymon
Żuk Kacper
vs Lorens Mikołaj
Marek Wojciech
     
6. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Kania-Choduń Paula
Shoshyna Anastasiya
vs Czerny Wiktoria
Mazurek Karolina
     
Kort 5
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Zawadzka Joanna vs Kubka Martyna
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Mikuła Michał vs Rajski Maciej
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Zieliński Jan vs Wojnar Bartosz
     
4. Nie przed 14:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Adamek Makary
Piątek Mateusz
vs Kielan Szymon
Kolasiński Filip
     
5. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Gajewski Kamil
Nazaruk Dominik
vs Mikuła Michał
Wójcik Yann
     
6. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Hędrzak Magdalena
Zawadzka Joanna
vs Czarnik Paulina
Podlińska Marcelina

ćwierćfinały turnieju singla kobiet i mężczyzn półfinały debla kobiet i mężczyzn

17. Lipiec 2020

Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Shoshyna Anastasiya vs Chwalińska Maja
     
2. Nie przed 11:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kawa Katarzyna vs Falkowska Weronika
     
3. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Hertel Anna vs Fręch Magdalena
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Marek Wojciech vs Majchrzak Kamil
     
5. Nie przed 17:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Kaśnikowski Maks vs Gryńkowski Piotr
     
Kort 4
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Gajewski Kamil
Nazaruk Dominik
vs Kielan Szymon
Kolasiński Filip
     
2. Nie przed 11:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Piter Katarzyna vs Zawadzka Joanna
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Zieliński Jan vs Michalski Daniel
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Żuk Kacper vs Rajski Maciej
     
5. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Hędrzak Magdalena
Zawadzka Joanna
vs Fręch Magdalena
Kubka Martyna
     
6. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Walków Szymon
Żuk Kacper
vs Majchrzak Kamil
Zieliński Jan
     
Kort 3
1. Nie przed 14:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Kania-Choduń Paula
Shoshyna Anastasiya
vs Chwalińska Maja
Rogozińska-Dzik Stefania

Półfinały singli oraz gier deblowych

18. Lipiec 2020

Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kawa Katarzyna vs Piter Katarzyna
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Shoshyna Anastasiya vs Fręch Magdalena
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Michalski Daniel vs Majchrzak Kamil
     
4. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Walków Szymon
Żuk Kacper
vs Majchrzak Kamil
Zieliński Jan
     
5. Do ustalenia Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
KANIA-CHODUŃ SHOSHYNA vs HĘDRZAK, ZAWADZKA lub FRĘCH, KUBKA
     
Kort 4
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Kaśnikowski Maks vs Gryńkowski Piotr
do dokończenia
2. Po odpoczynku, nie przed 14:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
KAŚNIKOWSKI lub GRYŃKOWSKI vs ŻUK
     
3. Po odpoczynku, nie przed 14:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Hędrzak Magdalena
Zawadzka Joanna
vs Fręch Magdalena
Kubka Martyna
do dokończenia
4. Do ustalenia Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
WALKÓW, ŻUK lub MAJCHRZAK, ZIELIŃSKI vs GAJEWSKI NAZARUK

finały

19. Lipiec 2020

Kolejność rozgrywanych meczów w dniu 19 lipiec 2020
Lp.CzasRozgrywka Wynik
Kort Centralny
1. Początek 9:55 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Kobiety
Kawa Katarzyna vs  Fręch Magdalena
     
2. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra pojedyncza, Mężczyźni
Żuk Kacper vs  Michalski Daniel
     
3. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
KANIA-CHODUŃ SHOSHYNA vs HĘDRZAK, ZAWADZKA lub FRĘCH, KUBKA 
     
4. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
Walków Szymon
Żuk Kacper
vs  Majchrzak Kamil
Zieliński Jan
     
5. Następnie Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Mężczyźni
WALKÓW, ŻUK lub MAJCHRZAK, ZIELIŃSKI vs GAJEWSKI NAZARUK
     
Kort 4
1. Po odpoczynku Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat
Gra podwójna, Kobiety
Hędrzak Magdalena
Zawadzka Joanna
vs  Fręch Magdalena
Kubka Martyna
do dokończenia