Informacje Podstawowe

W dniach 2-9 września br. na terenie kortów tenisowych w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się kolejne już 91 Mistrzostwa Polski w Tenisie – FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2017.


Jest to jedna z bardziej prestiżowych imprez tenisowych w Polsce wyłaniająca Mistrzów Polski. Turniej organizowany przez Fundację Radan oraz Miasto Gliwice już po raz siódmy, cieszy się dużym zainteresowaniem. Utalentowanych zawodników notowanych w rankingach WTA oraz ATP, przyciąga do Gliwic nie tylko pula nagród, która w tym roku jest najwyższa w historii Mistrzostw Polski tj.: 60 tys. złotych, ale również profesjonalna organizacja, wspaniała atmosfera oraz sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, która dostarcza zgromadzonej publiczności wielu emocji.

Na przestrzeni tygodnia trwania imprezy rozegrane zostaną mecze kobiet i mężczyzn w grze pojedynczej i podwójnej oraz w grze mieszanej. Podczas trwania całego turnieju korty odwiedza około 1 tys widzów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród dzieci i młodzieży, kto wie może przyszłych Mistrzów Polski.

Wstęp: wolny, serdecznie zapraszamy

91 Mistrzostwa Polski w Tenisie
91 Mistrzostwa Polski w Tenisie