News

Już w poniedziałek startuje turniej główny 88 Mistrzostw Polski w tenisie

 

Na godzinę 9 rano wyznaczono w poniedziałek 28 lipca start gier singlowych.

 

Na korcie centralnym w pierwszym pojedynku będzie można zobaczyć wielkorotnego medalistę Mistrzostw Polski a obecnie mieszkańca Gliwic Mateusza Szmigla. Stoczy On pojedynek o drugą rundę z Piotrem Barańskim.

 

Rownież na korcie centralnym około godziny 12.30 zaprezentuje się gliwickiej publiczności zawodniczka rozstawiona z numerem pierwszym w turnieju głównym kobiet - Katarzyna Kawa.

 

W programie jutrzejszych pojedynków pojawiają się także ciekawe gry z udziałem: Dawida Olejniczaka, Zuzanny Maciejewskiej, Wojciecha Lutkowskiego czy Mikołaja Jędruszczaka. Pełny plan gier wraz z godzinami ich rozpoczęcia mogą Panstwo zobaczyć tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy wstęp na korty bezpłatny.

Więcej...

TVP Katowice SPORT i relacja z drugie dnia eliminacji w Gliwicach

W drugim dniu eliminacji 88 Mistrzostw Polski w tenisie ponownie ekipa TVP Katowice nakręciła ciekawy materiał video do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

 

Można w nim dowiedzieć się: dlaczego Dawid Olejniczak ( na zdjęciu poniżej ) Mistrz Polski bierze udział w naszym turnieju ? Jak to się stało, że Piotr Gadomski musiał zagrać eliminacje do turnieju głównego, chociaż był i jest najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem według listy rankingowej ATP ? Odpowiedzi w materiale video.

 

 

http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/sport/wideo/27-lipca-2014-1905/16212175

 

Więcej...

Zwycięzcy eliminacji wyłonieni

Gadomski Piotr ( na zdjęciu poniżej ), Wojnar Michał, Walków Szymon, Teurer Rafał, Mularczyk Konrad, Gieysztor Jan, Rolski Michał oraz Olejniczak Dawid awansowali w dniu dzisiejszym do turnieju głównego singla mężczyzn 88 Mistrzostw Polski w tenisie w Gliwicach. Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy wygrali swoje niedzielne spotkania.

 

 

Już jutro w poniedziałek 28 lipca od godziny 9.00 rano startuje turniej główny mężczyzn oraz kobiet, serdecznie zapraszamy.

 

Plan gier na dzień jutrzejszy to jest poniedziałek 28 lipca dostępny jest tutaj.

 

Drabinki turnieju głównego mężczyzn oraz kobiet jak i wszystkie dzisiejsze wyniki eliminacji mogą Państwo zobaczy na tej stronie.

Więcej...

Zapraszamy w niedzielę na godzinę 11.00

Turniej kwalifikacyjny finał

 

PEŁNY PLAN GIER NA NIEDZIELĘ MOŻNA ZOBACZ TUTAJ

 

Wyniki wszystkich sobotnich spotkań turnieju eliminacyjnego mogą Państwo zobaczyć w dziale WYNIKI.

 

W niedzielę na kortach MZUK w Gliwicach przy ulicy Kosynierów 6 odbędą się finałowe spotkania eliminacji mężczyzn do turnieju głównego 88 Mistrzostw Polski w Tenisie. W sumie odbędzie się 8 pojedynków którego stawka będzie awans do drabinki turnieju głównego Mistrzostw Polski !

 

Na korcie centralnym zagrają o godzinie 11.00 TEURER Rafał [4] przeciwko Piotrowi STEFANIAKOWI  [9]. Po nim rozpocznie się  pojedynek zapowiadajacy się niezwykle ciekawie pomiędzy Piotrem GADOMSKIM [1] a Maciejem SMOŁĄ [14]- SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Więcej...

Już dzisiaj startuje turniej kwalifikacyjny

Turniej kwalifikacyjny sobota

 

PEŁNY PLAN GIER NA SOBOTĘ ZOBACZ TUTAJ

 

- WERYFIKACJA ELIMINACJI MĘŻCZYZN – 8.30-9.00

 

- PIERWSZA RUNDA ELIMINACJI MĘŻCZYZN drabinki możesz zobaczyć tutaj

 

- WERYFIKACJA KOBIET -11.00-11.30

 

- PIERWSZA RUNDA ELIMINACJI KOBIET drabinki możesz zobaczyć tutaj

 

Dokładny plan gier zostanie podany po weryfikacji zawodników około godzinie 9.00

Piotr Gadomski ( na zdjęciu ) zagra w eliminacjach będzie rozstawiony z numerem 1 !

 

Zapraszamy na korty wstęp na 88 Mistrzostwa Polski w Tenisie BEZPŁATNY !

Więcej...