News

89 MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2015

 

W dniach 13-20 czerwca br. na terenie kortów tenisowych w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się 89 Mistrzostwa Polski w Tenisie – FUNDACJA RADAN GLIWICE OPEN 2015. Jest to jedna z bardziej prestiżowych imprez tenisowych w Polsce wyłaniająca Mistrzów Polski. Turniej organizowany przez Fundację Radan oraz Miasto Gliwice już po raz piąty, cieszą się dużym zainteresowaniem. Utalentowanych zawodników notowanych w rankingach WTA oraz ATP, przyciąga do Gliwic nie tylko pula nagród, która w tym roku jest najwyższa w historii Mistrzostw Polski tj.: 60 tyś. złotych, ale również profesjonalna organizacja, wspaniała atmosfera oraz sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, która dostarcza zgromadzonej publiczności wielu emocji. Na przestrzeni ośmiu dni trwania imprezy rozegrane zostaną mecze kobiet i mężczyzn w grze pojedynczej i podwójnej oraz w grze mieszanej. Podczas trwania całego turnieju korty odwiedza około 1 tyś widzów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród dzieci i młodzieży, kto wie może przyszłych Mistrzów Polski.

 

Więcej...

Dekoracja medalistów i ceremonia zamknięcia Mistrzostw Polski

 

Po zakończeniu finałów gier singlowych w Gliwicach odbyła się dekoracja medalistów oraz ceremonia zamknięcia 88 Mistrzostw Polski w tenisie.

Publiczność w sobotę dopisała i zapełniła trybuny kortu centralnego. Przy słonecznej pogodzie i wysokiej temperaturze Panie jak i Panowie zafundowali wszystkim dwa trzysetowe pojedynki, które stały na wysokim poziomie.

Po ich zakończeniu odbyła się uroczysta dekoracja medalistów oraz ceremonia zakończenia mistrzostw.

 

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji oraz udział w 88 Mistrzostwach Polski w tenisie !

 

Więcej...