News

Wyniki i medaliści gier podwójnych 88 Mistrzostw Polski

 

W dniu dzisiejszym odbyły się finały gier podwójnych mężczyzn, kobiet oraz miksta. W finale debla kobiet para Fręch Magdalena/ Maciejewska Zuzanna pokonała parę Buczyńska Aleksandra/ Stanisz Zofia 6:3 6:3.

W finale gry podówjnej mężczyzn Jędruszczak Mikołaj/ Lutkowski Wojciech pokonali parę  Barański Piotr/ Teurer Rafał 6:3, 6:2. W ostatnim dzisiejszym finale dnia mikst Domagała Weronika/ Teurer Rafał sprawili niespodziankę i pokonali wyżej rozstawioną parę Kawa Katarzyna/ Gadomski Piotr 6:4 7:5.

 

W galerii zdjęć można zobaczyć fotoreportaż z tego wydarzenia.

 

Więcej...

Już jutro finały gier deblowych oraz miksta

 

W piątek 1 sierpnia w Gliwicach na kortach MZUK przy ulicy Kosynierów zostaną wręczone pierwsze tytuły Mistrzowskie !

 

W programie jutrzejszego dnia znajdują się między innymi:

- finał miksta, finał gry podwójnej kobiet oraz finał gry podwójnej mężczyzn !

 

Spotkania te rozpoczną się po ukończeniu pojedynków singlowych oraz rozegraniu półfinałów debla mężczyzn oraz dokończeniu półfinału miksta - rozpoczętego w czwartek.

 

 

Serdecznie zapraszamy na nasze korty !!!

 

Więcej...

Deszcz nie pozwolił na dokończenie ostatniego ćwierćfinału Pań

 

 

Wśród Pań do półfinałowej rozgrywki awansowały dzisiaj: Sobaszkiewicz Barbara, Maciejewska Zuzanna ( na zdjęciu powyżej ) oraz Fręch Magdalena.

Niestety silna burza i opady deszczu uniemożliwiły dokończenie ostatniego ćwierćfinału pomiędzy Anną Korzeniak a Anastasją Shoshyną. Panie przy stanie 6:6 musiały opuści kort. Ich spotkanie zostanie dokończone jutro na korcie centralnym o godzinie 10.00.

 

Następnie zostaną rozegrane pojedynki półfinałowe singla Pań, które wyłonią finalistki 88 Mistrzostw Polski w tenisie.

Więcej...

Mamy czterech półfinalistów singla Panów 88 Mistrzostw Polski w tenisie

 

Smoła Maciej ( na zdjęciu poniżej ) przeciwko Mikołajowi Jędruszczakowi oraz Teurer Rafał kontra Bujdo Igor. To skład półfinałowych pojedynków 88 Mistrzostw Polski w turnieju głównym Panów.

 

Jutrzejsze półfinały rozpoczną się już o godzinie 10.00.

 

 

Pełny plan gier 88 Mistrzostw Polski na piątek 1 sierpnia dostępny jest już tutaj.

 

Więcej...

Andriej Kapas przegrał z kontuzją

 

W dzisiejszym pojedynku turnieju singla Panów Andriej Kapas ( na zdjęciu ) poddał mecz przy stanie 6:4, 6:7 i tym samym odpadł z rywalizacji Mistrzostw Polski. W tej sytuacji nie ma już w turniej zawodników rozstawionych z numerami 1 oraz 2.

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem jest obecnie JĘDRUSZCZAK Mikołaj [4] KS Start-Wisła Toruń, który już jutro zmierzy się z Luisem Dończykiem w walce o półfinał Mistrzostw Polski. Pełena drabinka turnieju mężczyzn znajduje się tutaj.

 

 

Więcej...