News

Pierwszy dzień turnieju głównego za nami

 

Za nami pierwszy dzień 88 Mistrzostw Polski w tenisie. W grach singlowych mężczyzn oraz kobiet nie zanotowano niespodzianek. Rozstawieni zawodnicy awansowali w komplecie do II rundy naszej imprezy. JANIK Patryk [8] KS Górnik Bytom, JĘDRUSZCZAK Mikołaj [4] KS Start-Wisła Toruń LUTKOWSKI Wojciech [3] KT Legia Warszawa nie stracili nawet seta.

 

Podobnie wśród Pań: KAWA Katarzyna [1] AZS Poznań, MACIEJEWSKA Zuzanna [3] Varsovia Tenis Klub Warszawa, IWANIUK Elżbieta [7] AZS Poznań, FRĘCH Magdalena [4] Łódzki Klub Tenisowy Łódź pewnie awansowały do kolejnego etapu mistrzostw. Jedynie nie powiodło się ZAWADZKIEJ Joannie [5] UKS ACT Sport Tarnów, która musiała uznać wyższość SZYMCZUCH Oliwi KS Grzegórzecki Kraków i niespodziewanie uległa 3:6, 2:6

Jutro we wtorek 29 lipca dokończenie pierwszej rundy gier pojedynczych oraz podwójnych.

 

Na godzinę 17 przewidziano uroczyste otwarcie 88 Mistrzostw Polski w tenisie. Serdecznie zapraszamy.

Więcej...

Już w poniedziałek startuje turniej główny 88 Mistrzostw Polski w tenisie

 

Na godzinę 9 rano wyznaczono w poniedziałek 28 lipca start gier singlowych.

 

Na korcie centralnym w pierwszym pojedynku będzie można zobaczyć wielkorotnego medalistę Mistrzostw Polski a obecnie mieszkańca Gliwic Mateusza Szmigla. Stoczy On pojedynek o drugą rundę z Piotrem Barańskim.

 

Rownież na korcie centralnym około godziny 12.30 zaprezentuje się gliwickiej publiczności zawodniczka rozstawiona z numerem pierwszym w turnieju głównym kobiet - Katarzyna Kawa.

 

W programie jutrzejszych pojedynków pojawiają się także ciekawe gry z udziałem: Dawida Olejniczaka, Zuzanny Maciejewskiej, Wojciecha Lutkowskiego czy Mikołaja Jędruszczaka. Pełny plan gier wraz z godzinami ich rozpoczęcia mogą Panstwo zobaczyć tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy wstęp na korty bezpłatny.

Więcej...

TVP Katowice SPORT i relacja z drugie dnia eliminacji w Gliwicach

W drugim dniu eliminacji 88 Mistrzostw Polski w tenisie ponownie ekipa TVP Katowice nakręciła ciekawy materiał video do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

 

Można w nim dowiedzieć się: dlaczego Dawid Olejniczak ( na zdjęciu poniżej ) Mistrz Polski bierze udział w naszym turnieju ? Jak to się stało, że Piotr Gadomski musiał zagrać eliminacje do turnieju głównego, chociaż był i jest najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem według listy rankingowej ATP ? Odpowiedzi w materiale video.

 

 

http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/sport/wideo/27-lipca-2014-1905/16212175

 

Więcej...

Zwycięzcy eliminacji wyłonieni

Gadomski Piotr ( na zdjęciu poniżej ), Wojnar Michał, Walków Szymon, Teurer Rafał, Mularczyk Konrad, Gieysztor Jan, Rolski Michał oraz Olejniczak Dawid awansowali w dniu dzisiejszym do turnieju głównego singla mężczyzn 88 Mistrzostw Polski w tenisie w Gliwicach. Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy wygrali swoje niedzielne spotkania.

 

 

Już jutro w poniedziałek 28 lipca od godziny 9.00 rano startuje turniej główny mężczyzn oraz kobiet, serdecznie zapraszamy.

 

Plan gier na dzień jutrzejszy to jest poniedziałek 28 lipca dostępny jest tutaj.

 

Drabinki turnieju głównego mężczyzn oraz kobiet jak i wszystkie dzisiejsze wyniki eliminacji mogą Państwo zobaczy na tej stronie.

Więcej...