News

Plan gier na czwartek 23.06

 

 

Kort 1
1. Początek 10:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Panfil Grzegorz vs Teurer Rafał
2. Nie przed 12:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Zieliński Jan vs Hurkacz Hubert
3. Nie przed 13:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Łomacki Piotr vs Kowalczyk Mateusz
4. Nie przed 16:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Przysiezny Michal vs Smoła Maciej
5. Nie przed 17:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra podwójna, Mężczyźni
Majchrowicz Adam Zieliński Jan vs Gawron Marcin Panfil Grzegorz

 

pełny plan gier na dzień jutrzejszy można sprawdzić tutaj

 

Więcej...

Plan gier na środę 22.06

 

 

Kort 1
1. Początek 9:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Kobiety
Kowalska Marta vs Mlazga Agata
2. Nie przed 11:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Kowalczyk Mateusz vs Gawron Marcin
3. Nie przed 13:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Gajewski Kamil vs Przysiezny Michal
4. Nie przed 15:00 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra pojedyncza, Mężczyźni
Smoła Maciej vs Kapaś Andriej
5. Nie przed 16:30 Kobiety i mężczyźni - powyżej 18 lat Gra podwójna, Mężczyźni
Gawron Marcin Panfil Grzegorz vs Janik Patryk Koniusz Błażej

pełny plan gier na dzień jutrzejszy można sprawdzić tutaj

 

Więcej...

Komplet wyników 1 rundy singla kobiet:

 

1 Iwaniuk Elżbieta 4:6 6:2 6:3 Wysoczańska Katarzyna
2 Sasiak Justyna 6:2 6:7 6:2 Wędrocha Julia
3 Sosnowska Adrianna 6:4 7:5 Grzywocz Sonia
4 Lewandowska Paulina 6:1 6:3 Gałka Marta
5 Kuczer Daria 6:4 6:1 Borgman Agata
6 Zakordoniec Emma 4:6 6:3 6:2 Widerska Barbara
7 Skrzypczyńska Joanna 6:1 6:3 Kostek Jaśmina
8 Brózda Olga 1:6 6:3 6:2 Szymczuch Oliwia
9 Kowalska Marta 6:1 6:2 Przybylska Julia
10 Mlazga Agata 6:1 6:0 Kostka Paulina
11 Chwalińska Maja 7:5 4:0 ret. Jastrzębska Paulina
12 Podlińska Marcelina 6:1 6:1 Bednarczyk Paulina
13 Czarnik Paulina 6:1 6:1 Zajda Magdalena
14 Polańska Patrycja 6:3 6:2 Wilk Zuzanna
15 Jegiołka Justyna 6:4 2:6 6:0 Dobrowolska Joanna
16 Bieńkowska Agata 6:1 6:2 Buczyńska Aleksandra

 

Więcej...

Komplet wyników 1 rundy singla mężczyzn:

 

1 Panfil Grzegorz 6:3 6:2 Królik Patryk
2 Lutkowski Wojciech 6:0 6:3 Janik Patryk
3 Jędruszczak Mikołaj 6:0 6:0 Śmietana Piotr
4 Teurer Rafał 6:3 6:3 Mularczyk Kacper
5 Gajewski Kamil 6:1 6:3 Chmielewski Daniel
6 Przysiezny Michal 6:7 6:4 6:4 Kazanowski Maciej
7 Smoła Maciej 6:2 6:1 Kowalski Adrian
8 Kapaś Andriej 6:4 6:1 Nazaruk Dominik
9 Kaleta Kamil 6:0 4:6 6:4 Andrzejczuk Adrian
10 Zieliński Jan 1:6 6:3 6:3 Szumanski Bojan
11 Nispoń Michał 6:2 6:1 Mlazga Krzysztof
12 Hurkacz Hubert 6:1 6:2 Kaleta Filip
13 Łomacki Piotr 6:3 6:4 Walków Szymon
14 Majchrowicz Adam 6:4 7:5 Zawisza Paweł
15 Kowalczyk Mateusz 6:7 6:2 6:1 Wojnar Michał
16 Gawron Marcin 6:2 6:3 Wójcik Yann

 

Więcej...

Uroczyste otwarcie 90 Mistrzostwa Polski w tenisie.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie 90. Mistrzostw Polski w Tenisie – Fundacja Radan Gliwice Open, które odbędzie się w dniu 21 czerwca (wtorek) o godzinie 17:00 na kortach MZUK przy ul. Kosynierów 6.
Otwarcie Mistrzostw z uwagi na rozgrywany mecz piłki nożnej Polska – Ukraina na Euro 2016 zostało przeniesione na wcześniejszą godzinę tj. godzinę 17:00.  Z góry przepraszamy za zmianę. Zapraszamy do kibicowania.

Więcej...